בדיקת זכאות לפיצוי

תביעות ביטוח

רבים מאיתנו רוכשים פוליסות ביטוח, מתוך מטרה להבטיח את עתידנו ועתיד בני משפחתנו בעת מחלה או פגיעה קשה, ובכלל זה ביטוח אבדן כושר עבודה וביטוח סיעודי, שאמורים להגן עלינו במקרים בהם אנו הופכים לסיעודיים או מאבדים את יכולת ההשתכרות שלנו.

אדם אשר מאבד את כושר העבודה שלו, שיכולת ההשתכרות שלו נפגעת או שהוא זקוק לטיפול סיעודי בעקבות מחלה או פגיעה כלשהי, זכאי לתבוע את חברת הביטוח ולמממש את זכויותיו בהתאם לפוליסה שיש ברשותו. במקרים רבים, הליך הגשת התביעה לחברת הביטוח הנו מורכב, ויש להבין את פוליסת הביטוח על כל סעיפיה ותנאיה. ההתמודדות עם חברות הביטוח עשויה להיות מייגעת ומתישה, כיוון שלא פעם חברות הביטוח נוטות להערים קשיים  על המבוטחים ולכן מומלץ להיעזר בעו"ד המתמחה בתחום הביטוח, ויכול לסייע בהתמודדות המשפטית מול חברת הביטוח, בקיצור התהליך ובקבלת תגמולי הביטוח המקסימליים המגיעים לכם

ביטוח סיעודי

מטרת הביטוח הסיעודי היא להגן עלינו אם וכאשר נזדקק לטיפול סיעודי עקב גיל, מחלה או סימני תשישות נפש. עם העלייה בתוחלת החיים אנו רואים יותר ויותר אנשים מבוגרים הזקוקים לסיוע בביצוע פעולות יומיומיות בסיסיות או להשגחה, וחשיבותו של הביטוח הסיעודי עולה. בני המשפחה המטפלים בקרוב הסיעודי מתמודדים עם קשיים נפשיים וכלכליים רבים. אולם, כשהתביעה מוגשת לחברת הביטוח, הם נאלצים לא פעם להתמודד עם דחיית התביעה, כך שבנוסף לקשיים הכרוכים בטיפול בבן המשפחה הסיעודי, נוסף גם הקושי בהתמודדות עם חברת הביטוח. משרדנו, המתמחה בתחום, יסייע לכם בהגשת התביעה, בריכוז החומר הרפואי, ובהתמודדות המשפטית עד לקבלת תגמולי הביטוח המגיעים לכם.

ביטוח אובדן כושר עבודה

המצוקה שנגרמת למי שכושר ההשתכרות שלו נפגע היא גדולה, כלכלית, ובעקבות זאת גם נפשית וביטוח אובדן כושר עבודה נועד להגן על המבוטחים מפני מצב בו יכולת ההשתכרות שלהם נפגעת עקב מצבם הבריאותי  ומבטיח זכות לתשלום חודשי קבוע במקרים כאלה.

לצערנו הרב, כאשר המבוטחים מגיעים למצב בו הם זקוקים להפעלת הביטוח, חברות הביטוח עשויות להערים קשיים שונים ולנסות להימנע מהתשלום, בטענות שונות בדבר יכולתו של המבוטח לעסוק בעיסוקו או בעיסוק סביר אחר, אי עמידה בתנאי הפוליסה וכו'. במקרים בהם חברת הביטוח מתנערת מהתשלום, הנטל הכלכלי והנפשי על המבוטח הופך לקשה מנשוא, כאשר בנוסף להתמודדות עם המחלה ועם מצבו הבריאותי, הוא נאלץ להילחם מול חברות הביטוח.

הליווי של משרד עו"ד נטרביץ-גלאי כולל ייעוץ משפטי מקיף טרום-תביעה, ניהול משא ומתן מול חברות הביטוח במטרה להשיג את תגמולי הביטוח המקסימליים עבור לקוחותינו, ובמקרים בהם התביעה מגיעה לבית המשפט,  אנו מנהלים את התביעה במלואה ומייצגים את התובעים בדיונים בבית המשפט.

לעורכי הדין במשרד נטרביץ-גלאי נסיון של 35 שנים בייצוג תובעים, בכל הערכאות המשפטיות ובועדות הרפואיות השונות, וידע מקצועי רב שנרכש בשנים של עבודה עם חברות הביטוח ומולן.

חשוב לדעת כי הפנייה לקבלת ייעוץ משפטי בשלב מוקדם ככל האשר של מגדילה את סיכויי ההצלחה.

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לקביעת פגישה בהקדם

כשהלקוח נלחם על בריאותו, אנו נלחמים עבורו.

עיצוב ובניית אתרים webthenet