בדיקת זכאות לפיצוי

ביטוח לאומי

מי זכאי למממש את זכויותיו במוסד לביטוח לאומי?

עובד שנפגע בזמן העבודה, חלה במחלה הקשורה למקצוע בו הוא עובד או שהיה מעורב בתאונה בדרך לעבודה או ממנה ונגרם לו נזק גוף, זכאי למממש את זכויותיו ולהגיש הודעה על פגיעה בעבודה ותביעה לקביעת דרגת נכות מעבודה למוסד לביטוח לאומי. אדם שעקב מצבו הבריאותי איבד את כושר העבודה שלו באופן מלא או חלקי, זכאי להגיש תביעת נכות כללית למוסד לביטוח לאומי. אדם שהפך לסיעודי ותלוי בעזרת הזולת, זכאי להגיש תביעת לגימלת סיעוד למוסד לביטוח לאומי.

למה כדאי להגיש תביעה בעזרת עו"ד המתמחה בביטוח לאומי?

הגשת התביעה למוסד לביטוח לאומי דורשת מומחיות ספציפית. לניסוח התביעה וצירוף המסמכים המתאימים יכולה להיות השפעה מכרעת על סיכויי ההצלחה והיא אף משפיעה לעיתים על תהליכים אחרים (כמו תביעות נזיקיות במקרה של תאונות עבודה או תאונות דרכים).

חשוב להתייעץ עם עו"ד המתמחה בביטוח לאומי טרם הגשת התביעה. הגשה נכונה של מסמכי התביעה, וליווי מקצועי בוועדות הרפואיות של המוסד לביטוח לאומי, מגדילים משמעותית את סיכויי התביעה וקבלת אחוזי נכות המשקפים את מצבו האמיתי של הפונה.  לא פעם פונים אלינו לקוחות מאוכזבים ומתוסכלים, לאחר שהגישו את תביעתם ללא ליווי משפטי מתאים, ותביעתם נדחתה או הסתיימה בתוצאה שאינה משקפת את מצבם האמיתי.

למשרדנו מעל ל- 35 שנות ניסיון בייצוג לקוחותינו בתביעות למימוש זכויותיהם במוסד לביטוח לאומי, בליווי לקוחותינו לועדות הרפואיות השונות של המוסד לביטוח לאומי ובייצוגם בבית הדין לעבודה. אנו עובדים עם מיטב המומחים בתחומי הרפואה השונים, כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותינו.

 

 

 

לקביעת פגישת יעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים כאן

עיצוב ובניית אתרים webthenet